Wycena

W naszym skupie jesteśmy w stanie odkupić od ciebie praktycznie każdego rodzaju pojazd. Prowadzimy skup samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych nowych i używanych. To u nas możesz sprzedać samochód niezależnie od jego stanu technicznego czy rocznika. Dlatego jeżeli zależy ci na szybkości lub nie możesz znaleźć kupującego na swój pojazd, wybierz nasza firmę – będziesz zaskoczony, jak łatwo można sprzedać u nas samochód.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych – prywatnych, jak i biznesowych – przedsiębiorców. Każdemu zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, dlatego zachęcamy do wybrania naszych usług – z pewnością będziesz całkowicie zadowolony.

Prowadzimy skup samochodów:

 • wszystkich marek i modeli
 • wszystkich typów
 • wszystkich roczników
 • z każdym przebiegiem
 • w każdym stanie technicznym
 • w każdym stanie wizualnym

Można u nas sprzedać samochody uszkodzone, powypadkowe, także po pożarach czy zalaniu. Skupujemy od klientów biznesowych ponadto także takie samochody jak – służbowe oraz całe floty samochodów, samochody po nauce jazdy czy taksówki.

Jeżeli nie możesz w związku z tym sprzedać swojego samochodu lub też zależy ci na szybkości i nie chcesz przechodzić przez standardową drogę transakcji, w takim przypadku nasz skup samochodów w Gdańsku to bardzo dobre rozwiązanie – to tutaj zrealizujesz sprzedaż bez czekania i dodatkowo w dobrej cenie.

Transakcja krok po kroku

Dzięki nam transakcja sprzedaży samochodu naprawdę jest wyjątkowo prosta. Jedyne, co musisz zrobić, to zadzwonić do nas lub wypełnić internetowy formularz wyceny. My zajmiemy się resztą, a dzięki temu, że działamy ekspresowo, możesz sprzedać pojazd nawet w ciągu jednego dnia. Zobacz, jak działa nasz skupów samochodów za gotówkę:

 1. Wypisz formularz wyceny znajdujący się na naszej stronie internetowej lub zadzwoń pod podany przez nas numer telefonu
 2. Jeżeli wypełniłeś formularz wyceny, zaczekaj, aż otrzymasz wycenę od naszego pracownika
 3. Umów się z naszym rzeczoznawcą w celu dokonania szczegółowej wyceny samochodu – jesteśmy w stanie dojechać nawet w kilka godzin do ciebie
 4. Rzeczoznawca wykonuje wycenę i jeżeli zaoferowana cena odpowiada ci całkowicie, możesz od razu zakończyć transakcję
 5. Podpisz umowę kupna-sprzedaży i odbierz gotówkę, możesz zlecić też przelew bankowy
 6. Odbierz wszystkie dokumenty, które potwierdzają transakcję
 7. Przekaż nam samochód – gdy jest to pojazd działający, nasz pracownik może od razu nim odjechać, w przeciwnym przypadku wzywamy lawetę na nasz koszt

Zatem transakcje z naszym skupem są naprawdę nieskomplikowane. Odbywają się zawsze na przejrzystych warunkach i z naciskiem na zadowolenie klientów. Nasz skup samochodów to najszybszy i najwygodniejszy sposób na to, żeby sprzedać każdego rodzaju samochód – bez przygotowywania ogłoszeń, bez kontaktów z potencjalnymi kupującymi, bez długiego czekania na zaproponowanie atrakcyjnej ceny.